RO:
Coca-Cola bauta in exces motiv de ingrjorare.
Acest suc este ca un acid pentru organism .
Puuneti intr`un pahar niste carne si apoi Cola sa vedeti ce se intampla.
Asa ca de astazi vreau sa o las mai usor cu Cola . :)
EN:
Coca-Cola drink in exces reasson for warning
This juice is like an acid for the body.
Place in glas some meat then Coca-cola and see what happen.
So today i want to drink more easly.
duminică, 18 septembrie 2011
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)